تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - «وایکینگ گاوچران نینجا» می‌‌آید
جمعه 26 اسفند 1390

«وایکینگ گاوچران نینجا» می‌‌آید

   نوشته شده توسط: مینا ب    

«وایکینگ گاوچران نینجا» می‌‌آید

خبرگزاری فارس: مارک فورستر فیلم‌ساز غیرمتعارف سینما به سراغ قصه کمیک استریپ و مصور «وایکینگ گاوچران نینجا» می‌رود تا یک اکشن ماجراجویانه را کارگردانی کند.

خبرگزاری فارس: «وایکینگ گاوچران نینجا» می‌‌آید

به گزارش خبرگزاری فارس، این قصه مصور را آجی لیبومن و رایلی رو سمو نوشته‌اند و یکی از کتاب‌های مطرح یکی دو سال اخیر دنیای ادبیات است.

فیلم‌نامه «وایکینگ گاوچران نینجا» را پل ورنیک و رهت ریس می‌نویسند که در کارنامه خود فیلم‌نامه فیلم موفق «زامبی لند» را دارند.

خط اصلی قصه فیلم جدید فورستر درباره یک گروه ویژه و هوشمند از بیماران مختلف است که از لحاظ روحی وضعیت متعادلی ندراند.

این افراد زیر نظر یک دکتر متخصص تبدیل به مامورانی می‌شوند که از نظر ظاهری حالتی شبیه لاک‌پشت‌های معروف نینجا دارند.

به زودی افراد این گروه از یکدیگر جدا می‌افتند و هر یک تبدیل به یک قاتل اجیر شده می‌شوند. برای پیدا کردن و دستگیری آن‌ها ماموری از راه می‌رسد که هم گاوچران و وایکینگ است و هم نینجا.

قرار بود این فیلم را کمپانی والت دیزنی تهیه کند، ولی مسئولان این کمپانی پس از آماده شدن فیلم‌نامه خود، آن را نپسندیدند و تولید آن را رها کردند.

کمی بعد، کمپانی یونیورسال امتیاز تولید نسخه سینمایی قصه مصور «وایکینگ گاوچران نینجا» را از کمپانی والت دیزنی خریداری کرد و فیلم‌نامه نویسان متفاوتی را مامور نگارش فیلم‌نامه آن کرد.

کمپانی والت دیزنی در یک اطلاعیه اعلام کرد، از آنجا که عموم محصولات این کمپانی اختصاص به جمع خانواده‌ها دارد، این فیلم در بین محصولات آن‌ها نمی‌توانست جایگاه خوبی پیدا کند.

مارک فورستر هم اکنون مشغول کار بر روی فیلم «جنگ جهانی z» با بازی برادپیت است و پس از پایان کار فیلم‌برداری آن، به سراغ «وایکینگ گاوچران نینجا» می‌رود.

به این ترتیب، تولید این فیلم تا زودتر از اواخر فصل بهار آغاز نخواهد شد.

انتهای پیام/ی