تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - برگزاری روزانه 22 حلقه «بهار معرفت» در حرم مطهر رضوی
جمعه 26 اسفند 1390

برگزاری روزانه 22 حلقه «بهار معرفت» در حرم مطهر رضوی

   نوشته شده توسط: مینا ب    

ویژه ایام نوروز صورت می‌گیرد
برگزاری روزانه 22 حلقه «بهار معرفت» در حرم مطهر رضوی

خبرگزاری فارس: معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: روزانه 22 جلسه پرسش و پاسخ حلقه «بهار معرفت» ویژه ایام نوروز در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری روزانه 22 حلقه «بهار معرفت» در حرم مطهر رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌قدس رضوی، حجت‌الاسلام سید جلال حسینی گفت: این حلقه‌های معرفت ویژه عموم زائران بارگاه منور رضوی و با طرح موضوعات مختلفی در ارتباط با احکام، عقاید، تربیت دینی، جامعه دینی برگزار می‌شود.

وی مرکز پاسخگویی واقع در مدرسه پریزاد، رواق‌های امام خمینی(ره)، دارالاجابه و دارالحجه را مکان‌های برگزاری جلسات حلقه‌های «بهار معرفت» عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: روزانه هفت حلقه معرفت برای خواهران بعد از نماز ظهر و عصر و مغرب و عشاء در رواق‌های دارالاجابه و دارالحجه پیش‌بینی شده است.

حسینی با بیان اینکه روزانه 15 حلقه «بهار معرفت» برای برادران از سوی اداره پاسخگویی و اطلاع‌رسانی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، افزود: این حلقه‌ها همه روزه در ایام نوروز بعد از نماز مغرب و عشاء تا ساعت 8 صبح و بعد از نماز ظهر و عصر در مرکز پاسخگویی و بعد از اتمام مراسم، هر شب در رواق امام خمینی(ره) اجرا می‌شود.

وی مهم‌ترین اهداف اداره پاسخگویی و اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی را ایجاد فضای مناسب برای پرسش و پاسخ ذکر کرد و ابراز داشت: پرسش‌گری یکی از شاخص‌‌های حیاتی در رشد و تعالی فکر و اندیشه است که با برگزاری این چنین جلسات پرسش و پاسخ در قالب حلقه‌های «بهار معرفت» این مهم صورت می‌گیرد.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در ارتباط با نحوه برگزاری جلسات حلقه «بهار معرفت» در حرم مطهر رضوی گفت: این حلقه‌ها در قالب نشست‌های صمیمی و پرباری است که در آن گفت‌وگوی چهره به چهره و پرسش و پاسخ آزاد دینی با حضور استادان مجرب حوزه و دانشگاه صورت می‌گیرد. 

انتهای پیام/س30