تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - بانوان آملی نائب قهرمان بسکتبال مازندران شدند
یکشنبه 28 اسفند 1390

بانوان آملی نائب قهرمان بسکتبال مازندران شدند

   نوشته شده توسط: مینا ب    

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد آمل:
بانوان آملی نائب قهرمان بسکتبال مازندران شدند

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی از کسب مقام دوم بانوان بسکتبالیست این واحد دانشگاهی در رقابت‌های دانشجویان منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی شمال کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: بانوان آملی نائب قهرمان بسکتبال مازندران شدند

 به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، روزبه نصیری در نشست مسئولان تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی آمل در رشته‌های ورزشی همانند دیگر رشته‌ها قهرمانان ملی و بین‌المللی زیادی را درحال تحصیل دارد.

وی افزود: تعدادی از  دانشجویان این دانشگاه در گذشته سابقه المپیکی شدن را داشتند و هم‌اکنون نیز دو دانشجوی ورزشکار ما در رشته تربیت بدنی در سطح المپیک هستند.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های دانشجویان منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی شمال کشور به میزبانی دانشگاه آزاد ساری پیگیری شد، افزود: در این دوره از قابت‌ها پنج تیم برتر شمال کشور حضور داشتند.

نصیری در مورد تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره تصریح کرد: تیم‌های دانشجویی آمل، ساری، بابل، چالوس و قائمشهر به مرحله پایانی را پیدا کردند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی با اعلام اینکه این دوره از رقابت‌ها به صورت دوره‌ای برگزار شد، خاطرنشان کرد: تیم دانشجویی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی در پایان مسابقات منطقه 3 توانست به عنوان نائب قهرمانی دست پیدا کند.

نصیری با تاکید اینکه در مجموع این دوره 10 بازی انجام شد، بیان داشت: تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی بابل به مقام قهرمانی دست یافت و ساری میزبان نیز به جایگاه سوم دست پیدا کرد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی با اشاره به اسامی بازیکنان تیم بسکتبال بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی اظهار داشت: مربیگری این تیم بر عهده فاطمه حسنی بوده و سرپرستی آن را مریم قلی‌زاده برعهده داشت و در ترکیب این تیم نیز جلوه حبشی، آزاده مرد مومن، سارا گرجی، نسرین و مهدیه کاظمی، ندا داداش‌زاده و سمیه هدایت‌زاده حضور داشتند.

انتهای پیام/خ۲۰