تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - ۲۰ میلیون آمریکایی از پوشش بیمه کارفرما خارج می‌شوند
یکشنبه 28 اسفند 1390

۲۰ میلیون آمریکایی از پوشش بیمه کارفرما خارج می‌شوند

   نوشته شده توسط: مینا ب    

به لطف طرح خدمات درمانی اوباما
۲۰ میلیون آمریکایی از پوشش بیمه کارفرما خارج می‌شوند

خبرگزاری فارس: دفتر کنگره‌ای بودجه آمریکا در گزارشی اعلام کرد که طرح خدمات درمانی رئیس‌جمهور آمریکا که در مارس ۲۰۱۰ به قانون تبدیل شد، ۲۰ میلیون آمریکایی را از پوشش بیمه‌ای مسئولیت کارفرما محروم می کند.

خبرگزاری فارس: ۲۰ میلیون آمریکایی از پوشش بیمه کارفرما خارج می‌شوند

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اینترنتی "گلوبال ریسرچ"، دفتر کنگره‌ای بودجه آمریکا (CBO) در گزارشی که اواسط ماه مارس سال جاری میلادی منتشر شد، اعلام کرد که تحت قانون خدمات درمانی آمریکا در اواسط مارس ۲۰۱۲ توسط "باراک اوباما" به امضا درآمد و قانونی شد، ۲۰ میلیون آمریکایی از پوشش مسئولیت کارفرما در سال ۲۰۱۹  خارج می‌شوند.

بیمه پوشش مسئولیت کارفرما یکی از انواع بیمه است که بیشتر کارفرمایان برای پوشش در قبال خسارت های ناشی ازحوادث هنگام کار که موجب صدمه به کارگران و ادعای خسارت می شود، اخذ می‌کنند.

این دفتر کنگره‌ای بودجه آمریکا در خوشبینانه ترین حالت اعلام کرده است که ۳ الی ۵ میلیون آمریکایی سالانه از سال ۲۰۹ تا ۲۰۲۲ پوشش بیمه درمانی کارفرما را از دست می‌دهند.

بر اساس این گزارش، این مطالعات جدید نشان می‌دهد که طرح خدمات درمانی اوباما نه تنها به بهبود وضعیت درمانی مردم آمریکا منجر نمی‌شود بلکه وضعیت خدمات درمانی اکثر آمریکاییها را وخیم‌تر می‌کند و قشر متوسط و روبه پایین جامعه آمریکا بیشترین لطمات را از شرکت‌هایی که پوشش بیمه را حذف می‌کنند.

انتهای پیام/ف.ص