تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - 7 سفره هفت‌سین در شهرستان‌های خراسان شمالی برپا شد
دوشنبه 29 اسفند 1390

7 سفره هفت‌سین در شهرستان‌های خراسان شمالی برپا شد

   نوشته شده توسط: مینا ب    

در آستانه نوروز
7 سفره هفت‌سین در شهرستان‌های خراسان شمالی برپا شد

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی از برپایی هفت سفره هفت‌سین در مراکز شهرستان‌های این استان در آستانه نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: 7 سفره هفت‌سین در شهرستان‌های خراسان شمالی برپا شد

گل‌محمد الهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: این سفره‌های هفت‌سین در میادین و پارک‌های شهرستان‌های خراسان شمالی در آستانه سال جدید برپا شده است.

وی همچنین نور افشانی در شب عید نوروز را از برنامه‌های شهرداری‌های این استان برشمرد و یادآور شد: به همین منظور مکان‌هایی در مراکز و شهرهای این استان پیش‌بینی شده است.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی گفت: در این راستا خط‌کشی معابر تمام مراکز شهرستان‌های این استان انجام شد.

الهی در بخش دیگری با اشاره به خط کشی جدید شهرهای استان برای نوروز اظهار داشت: بر همین اساس معابر مراکز هفت شهرستان استان در آستانه سال جدید خط‌کشی شده و آماده پذیرایی از زائران و مسافران هستند.

وی نصب المان‌های مختلف در میادین شهرهای استان به‌ویژه بجنورد را مورد اشاره قرار داد و گفت : این اقدام در راستای زیباسازی بجنورد به منظور پذیرایی از مسافران نوروزی صورت گرفت.

الهی کاشت گل‌های مختلف در آستانه فصل بهار در بلوارها و میادین شهرهای این استان را هم برشمرد و اظهار داشت: البته کاشت این گل‌ها در سال آینده نیز از سوی شهرداری‌ها ادامه خواهد داشت.

بیش از نیمی از جمعیت 843 هزار نفری خراسان شمالی در مناطق شهری این استان سکونت دارند.

خراسان شمالی دارای هفت شهرستان و 18 شهر است.

انتهای پیام/غ20