تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - ارائه 25 هزار بسته فرهنگی به مسافران نوروزی در ساری
دوشنبه 29 اسفند 1390

ارائه 25 هزار بسته فرهنگی به مسافران نوروزی در ساری

   نوشته شده توسط: مینا ب    

شهردار ساری خبر داد
ارائه 25 هزار بسته فرهنگی به مسافران نوروزی در ساری

خبرگزاری فارس: شهردار ساری گفت: لوح فشرده‌ای که حاوی نقاط گردشگری شهر، دعای سال تحویل، نقشه شهر ساری و موسیقی محلی است به مسافران هدیه می‌شود که در 25 هزار بسته طراحی و تهیه شده است.

خبرگزاری فارس: ارائه 25 هزار بسته فرهنگی به مسافران نوروزی در ساری

سید علی حجازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: با سه برنامه به استقبال از بهار رفتیم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه هفت سین نوروزی، سبزه‌آرایی و جشنواره غذای محلی تصریح کرد: کارناوال نوروزخوانی در سطح شهر ساری برگزار شد.

حجازی با بیان اینکه در پارک سبزه میدان، پارک قائم و پارک مرحوم دامادی سفره هفت سین آماده کردیم تا مسافران و همشهریان از این فضا استفاده کنند، گفت: در پارک قدم با همکاری سازمان گردشگری بازارچه دائر کردیم.

وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز با همکاری ارشاد مازندران و سازمان پارک‌ها و اداره فرهنگی شهرداری، جنگ‌های نوروزی خواهیم داشت، متذکر شد: در دو پارک شهر نمایشگاه کتاب با عنوان راهروی فرهنگی و ایستگاه نقاشی کودکان با سوژه انرژی هسته‌ای برگزار می‌کنیم.

حجازی خاطرنشان کرد: روز 20 فروردین که روز انرژی هسته‌ای است منتخبان جشنواره هفت سین نوروزی و افراد برتر در نقاشی کودکان معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به رنگ‌آمیزی جداول و گل‌کاری ورودی شهرها بیان داشت: آماده‌سازی سیمای بصری شهر را با بنرهای خوشامدگویی و دعای تحویل سال مزین کردیم.

حجازی با بیان اینکه سازمان پسماند شهرداری در مبادی ورودی و خروجی شهر بسته‌های فرهنگی ارائه می‌کند، گفت: لوح فشرده‌ای که حاوی نقاط گردشگری شهر، دعای سال تحویل، نقشه شهر ساری و موسیقی محلی است به مسافران هدیه می‌شود که در 25 هزار بسته طراحی و تهیه شده است.

شهردار مرکز استان مازندران خاطرنشان کرد: امیدواریم قدم نخستین مسافر برای شهر ما خوب بوده و سالی توام با خوشی و برکت داشته باشیم.

انتهای پیام/ح20