تبلیغات
تحلیلی، سیاسی، خبری - جمع‌آوری 600 میلیون ریال توسط خیران برای آزاد‌سازی زندانیان پاوه

رئیس انجمن حمایت از زندانیان پاوه خبر داد
جمع‌آوری 600 میلیون ریال توسط خیران برای آزاد‌سازی زندانیان پاوه

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پاوه گفت: در مراسم امسال جشن گلریزان مبلغ 600 میلیون ریال کمک از سوی خیران حاضر در مراسم جمع‌آوری شد.

خبرگزاری فارس: جمع‌آوری 600 میلیون ریال توسط خیران برای آزاد‌سازی زندانیان پاوه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حسین خدر‌ویسی در مراسم جشن گلریزانی که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه برگزار شد اظهار کرد: یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار از محل سفر مقام معظم رهبری و اعتبارات استانی برای مرمت و بازسازی ساختمان زندان و تأمین امکانان سخت‌افزاری آن هزینه می‌شود.

فرماندار پاوه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دین‌داری و روشن‌فکری مردم پاوه افزود: مردم پاوه در انجام امور خیریه پیشگام و زبانزد همه هستند و این تایید‌کننده دین‌داری و روشن‌فکری آنها است.

ماموستا ملا‌قادر قادری نیز گفت: خانواده، مدرسه، مساجد، اجتماع و بازار و رسانه‌ها را در سلامت هر جامعه مؤثر و تاثیرگذار هستند و اگر این مراکز وظایف و رسالت خود را به‌خوبی انجام دهند جامعه سالم خواهیم داشت.

قادری ادامه داد: زندان‌ها براساس وجود انحرافات فکری و عملی در جامعه ایجاد می‌شود اگر انسان و جامعه فاقد این انحرافات باشد نیازی به زندان نیست.

وی نظام جمهوری اسلامی ایران را نظامی اسلامی عنوان کرد و گفت: در رأس نظام جمهوری اسلامی ایران فقیهی آگاه به دین، حکمت و با درایت است.

امام جمعه پاوه ارشاد و راهنمایی رادو ابزار مهم و تأثیرگزار در سلامت جامعه دانست.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پاوه نیز گفت: در سال گذشته و در جشن گلریزان مبلغ 500 میلیون ریال کمک مردم و خیران جمع‌آوری شد که با استفاده از آن 30 زندانی جرایم غیرعمد آزاد شدند.

مسعود صمدی افزود: در مراسم امسال جشن گلریزان نیز مبلغ 600 میلیون ریال کمک از سوی خیران حاضر در مراسم جمع‌آوری شد.